To są nasze

Usługi

01. usługa

Projektowanie & sadzenie

Nasze usługi są bardzo kompleksowe. Najpierw zaprojektujemy Twój ogród, a następnie go wykonamy.

Współpracę zazwyczaj zaczynamy od wysłania przez Ciebie formularza kontaktowego. Później oddzwaniamy, ustalamy szczegóły i wyceniamy cały projekt. Jeżeli oferta Ci odpowiada to podpisujemy umowę, a następnie zabieramy się do pracy. Nasz architekt ogrodów pomaga nam w opracowaniu najlepszego planu na aranżację Twojego ogrodu. Po akceptacji projektu przechodzimy do jego realizacji w praktyce. Nasi specjaliści sadzą wszystkie rośliny zgodnie z harmonogramem, a Ty każdego dnia możesz śledzić poszczególne etapy realizacji.

02. USŁUGA

Opieka nad ogrodem

Planujesz wyjazd i nie będzie miał kto zająć się Twoim ogrodem? Poznaj naszą ofertę

Służymy również pomocą dla wszystkich tych, którzy nie mają co zrobić ze swoim ogrodem w trakcie wyjazdów i wszystkich innych nieobecności. Planujesz wyjazd na wakacje? Masz wyjazd biznesowy? Nie ma żadnego problemu. Zaopiekujemy się Twoim ogrodem tak jakby był naszym własnym. Mamy bardzo duże doświadczenie w pielęgnacji roślin. Możemy użyć naszych środków pielęgnacji lub Twoich. Zazwyczaj odwiedzamy ogrody naszych klientów 2 razy tygodniowo, ale jesteśmy bardzo elastyczni dlatego nie ma problemu jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia częściej lub rzadziej.

03. Usługi

irygacja & drenaż

Potrzebujesz wsparcia w nawadnianiu lub wysuszaniu Twojego terenu? Jesteśmy na straży!

Część roślin, szczególnie tych które naturalnie nie rosną w Polsce może potrzebować dodatkowego nawadniania bądź wysuszania. Nasze systemy drenażowe i irygacyjne pomogą Ci w odpowiednim dostosowaniu warunków atmosferycznych i glebowych do uprawy upragnionego przez Ciebie gatunku roślin. 

Drugą ważną kwestią, którą może zapewnić Ci automatyczne nawadnianie jest oszczędność Twojego czasu. Jeżeli posiadasz duży ogród to codzienne podlewanie roślin może zająć bardzo dużo czasu. Dzięki automatyzacji nie musisz się już na tym skupiać. System sam za Ciebie podleje rośliny o określonej porze.