Odkurzacz karcher WD5. Oszczędny i wydajny

Poznaj jeden z najbardziej wszechstronnych odkurzaczy Karcher WD5. Świetnie sprawdzi się do użytku w domu, samochodzie, garażu, a nawet w warsztacie, piwnicy, ogrodzie czy podczas remontu. Do tego jest przyjazny dla środowiska i wyjątkowo wygodny. Dostępny także w wersji premium. Zbierze nie tylko kurz, ale także piasek, błoto, a nawet kamienie i płyny. A to wszystko bez konieczności wymiany ssawki. 

Po pierwsze: energooszczędność

Karcher WD5 wyróżnia niskie zużycie energii w stosunku do siły ssącej. Odkurzaj skutecznie, nie narażając się na wysokie rachunki za prąd, z troską o planetę. 

Po drugie: wielofunkcyjność

Uniwersalny Karcher wd 5 to więcej niż zwykły odkurzacz. Dzięki bogatemu wyposażeniu będzie użyteczny podczas prac remontowych, w warsztacie, garażu czy piwnicy. Możesz zbierać nim wodę i mokre zabrudzenia. Dodatkowo wyposażony w funkcję wydmuchu.  Możesz go używać jako dmuchawy do liści. Solidna konstrukcja i listwa odbojowa sprawiają, że odkurzacz jest odporny na uszkodzenia. 

Karcher WD5 – niezastąpiony do czyszczenia pojazdu

Czyszczenie wnętrza auta i tapicerki samochodowej z Karcher WD5 to pestka. Dzięki specjalnej ssawce szczelinowej usuniesz zabrudznia z przestrzni między fotelami i innych trudnodostępnych miejsc. 

Odkurzacz przyjazny dla użytkownika 

Co jeszcze wyróżnia odkurzacz Karcher WD5? To, że pod każdym względem został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika. Na tle podobnych produktów odkurzacze Karcher wyróżnia innowacyjne, bezwysiłkowe oczyszczanie filtra. Naciśnij trzykrotnie przycisk, a strumień powietrza oczyści filtr, przywracając urządzeniu pełną siłę ssania. Co więcej, wymiana sama filtra nie wymaga kontaktu z brudem.

Przydatne akcesoria

Odkurzacz Karcher WD5 jest wyposażony w funkcjonalne akcesoria: uniwersalną ssawkę podłogową, ssawkę szczelinową, przewód zasilający o długości 5 metrów, wąż ssący o długości 2,2 metra, rury ssące.