budowa domu

Ocieplanie keramzytem

Wybierając keramzyt, nabywasz nie tylko niepalne, trwałe tworzywo, które doskonale zaizoluje podłogę, ale także trwały kruszec, który nie zmieni swoich właściwości nawet po upływie długich lat. Leca jest wiodącym producentem różnego rodzaju Keramzytu na rynku europejskim i od lat przekazuje klientom wyjątkowej jakości kruszec, który oprócz wyżej wymienionych właściwości, jest jeszcze lekki i stosunkowo łatwo dostępny.

Uniwersalne zastosowanie keramzytu przekonało już niejednego specjalistę z zakresu budownictwa i ociepleń, że to właśnie tego materiału warto używać, zarówno jako kruszywo do posypania chodnika pod domem, jak i utwardzenia ścieżek, ale także zaizolowania podłogi budynku w naturalny sposób.

Izolacja cieplna za pomocą keramzytu

Używając keramzytu do izolowania podłogi, jednocześnie zapewniasz sobie odpowiednie odprowadzanie wilgoci – jest to jedna z właściwości keramzytu. Poza tym jest to niepalne kruszywo, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo domu – zwłaszcza, jeśli jest on drewniany i z tego materiału ma być wykonana również podłoga.

Keramzyt skutecznie chroni przed namnażaniem niebezpiecznych dla zdrowia mieszkańców grzybów, a także wielu innych drobnoustrojów. Dzięki temu zyskujesz wszechstronną ochronę za pomocą jednego środka.

Gdzie kupić keramzyt do ociepleń?

Keramzyt do ocieplania budynków jest idealną alternatywą dla wełny i często stosowanych pianek. Chętnie korzystają z niego osoby, które marzą o domu, wykończonego za pomocą ekologicznych materiałów.

Keramzyt możesz nabyć kontaktując się z przedstawicielami marki Leca, którzy obsługują teren całej Polski. Jeśli chcesz skontaktować się z tym, który może spotkać się z Tobą jak najbliżej planowanej budowy, znajdź jego numer na stronie internetowej firmy Leca. Po skontaktowaniu się z przedstawicielem, możesz nabyć wybrany rodzaj keramzytu w dowolnej ilości.

Warto zdecydować się na ocieplanie keramzytem ze względu na to, że nie jest on substancją toksyczną, można go nabyć na terenie całego kraju, a także łatwo równomiernie go rozłożyć, ze względu na jego strukturę.

Po więcej informacji na temat keramzytu, ocieplania nim oraz danych kontaktowych do naszych przedstawicieli, zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam również dział „Dla projektanta” oraz wiele interesujących informacji.