Kilka słów

O NAS

witamy

Kilka słów o tym kim jesteśmy

ZZO to grupa miłośników, pasjonatów. Zajmujemy się profesjonalne ogrodami od ponad 8 lat. Nasz początek to rok 2011 kiedy dzięki pomocy grona znajomych udało nam się zakupić pierwszy potrzebny sprzęt oraz odrobinę ziemi. Dosyć szybko odkryliśmy wysokie zapotrzebowanie na nasze produkty i usługi. Ludzie coraz bardziej się bogacą, a co za tym idzie decydują się na stworzenie własnego ogrodu. Jesteśmy potrzebni w wielu sytuacjach i okolicznościach. Często ogród jest bardzo ważną kwestią dla naszych klientów, dlatego tym bardziej cieszymy się kiedy kolejna osoba zgłasza się do nas z prośbą o pomoc. To znaczy, że nam ufa!

Współczesny sprzęt

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy obecne uprawianie ogrodu wiąże się z korzystaniem z niejednego sprzętu. Oczywiście można próbować i starać się robić rzeczy na własną rękę, ale często wymaga to znacznie więcej czasu, a niejednokrotnie również środków finansowych. Trzeba mieć na uwadze, że kupując tak jak w naszym przypadku więcej produktów możemy kupić je w lepszych cenach oraz zapłacić mniej lub zupełnie nic za dostawę.

Tak naprawdę w ogrodzie czeka nas sporo wydatków i nie ukrywamy, że klienci często decydują się na naszą pomoc ze względu na minimalizacje własnych wydatków. Często słyszymy, że dzięki naszej pomocy klient zaoszczędził swój czas, ale i również pieniądze.

Wiemy jakie metody sprawdzają się najlepiej. Eksperymentujemy, zbieramy doświadczenie, wdrażamy.

W ogrodnictwie ważne jest doświadczenie. Bez niego bardzo ciężko uprawiać „dobry” ogród, który oczaruje odwiedzających go.

Dzięki naszej możliwości obsługi wielu różnych klientów, na co dzień spotykamy się z wieloma różnymi gatunkami roślin, aranżacjami ogrodów itd. Daje nam to bezcenne doświadczenie, które możemy wykorzystać w przyszłości.  Jeżeli chcesz skorzystać z tego doświadczenia odezwij się do nas, spotkaj się z Nami i zdecyduj się na nasze usługi. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony i że Twoje pieniądze nie pójdą na marne.  Często dla nowych klientów oferujemy specjalne rabaty, dlatego śmiało możesz o jakiś zapytać, jeżeli jeszcze wcześniej z takiego nie korzystałeś.

0 +
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
RODZAJÓW RÓŻNYCH ROŚLIN
0
POSADZONYCH DRZEW I KRZEWÓW