got questions?

faq

faq

Często zadawane pytania

Głównym wyznacznikiem jest czasochłonności. Twój ogród może być minimalnych rozmiarów, ale mogą znajdować się w nim rośliny, którym trzeba poświęcać dużo czasu. Poza tym służymy pomocą nawet w przypadku bardzo małych powierzchni.

Niestety stworzenie spójnego i funkcjonalnego projektu wymaga sporo wiedzy i doświadczenia. Warto sam projekt zlecić profesjonalistom. Odezwij się do Nas i skorzystaj z pomocy architekta ogrodów.

Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Każda roślina jest inna, w dodatku o różnych porach roku rośliny mają różne zapotrzebowanie. Oczywiście obecność lub brak opadów atmosferycznych na to kluczowy wpływ.

To zależy. Jeżeli masz niewielki ogród oraz rośliny, którymi nie trzeba się bardzo zajmować to nie. Jeżeli Twój ogród jest duży i posiadasz wiele różnych gatunków roślin to prawdopodobnie jest to wymagający ogród, przy uprawie którego przyda się fachowa pomoc.

Istnieje wiele przesłanek, które zasugerują Ci, że roślina nie nadaje się do Twojego ogrodu. Główną cechą będzie oczywiście słaba kondycja samej rośliny. Niestety czasami diagnoza nie jest prosta i wymaga porady specjalisty.

Orzymaj darmową wycenę

Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Lub zadzwoń

+48 587-626-852